Praha 15

Pronajměte dětem nebytový prostor, ať mají vlastní klubovnu. ZN: Praha 15

V září 2023 jsme na Praze 15 založili nový dětský oddíl Titio zaměřený na přírodu pod Hnutím Brontosaurus. Jsme společenství lidí, kteří se aktivně zajímají o svět, v němž žijí, a kteří své nadšení předávají dál skrz výchovu budoucích generací. Více se o nás dozvíte v sekci O nás či v zápisech z proběhlých akcí.

Mimo víkendových akcí a táborů pořádáme každý týden ve středu odpoledne schůzky. Nyní máme dočasně pronajatou klubovnu na Slunečném vršku, avšak její kapacity nám nestačí. Oddíl se hned v prvním půlroce fungování těší nebývalému zájmu dětí i rodičů. Členská základna má tak kolem 30 lidí. Na schůzkách se nás pravidelně schází kolem 10–15 dětí. I tak je současná klubovna velmi malá.

Proto hledáme klubovnu. Rádi bychom Vás poprosili – víte o jakémkoli prostoru, který by nám mohl vyhovovat? Ať už se jedná přímo o Vaše prostory, nebo o dobrý tip na vhodné nebytové prostory, budeme vděčni. Nejsme nijak nároční. V současné době se nacházíme v situaci, kdy v nastalé zimě raději trávíme i po setmění co nejvíce času venku, protože uvnitř je to s ohledem na místo velmi náročné.

Předem Vám děkujeme za zvážení možnosti pronájmu Vašich prostor či za odkázání na další možnosti. Předem upozorňujeme, že o Toulcově dvoře víme (přátelé tam již brontosauří oddíl vedou).

 

Jakou klubovnu sháníme

  • S prostorem takovým, kde si sedne do kruhu min. 15 lidí.
  • Přístup ideálně nonstop, ale není to nevyhnutelnou podmínkou.
  • Může jít o sklep, půdní prostory, zahradní domek.
  • Místně v Hostivaři a blízkém okolí Toulcova dvoru.

 

Kontaktovat nás můžete na info@oddiltitio.cz či na telefonu 736 437 128.

 

Ještě jednou předem děkujeme a přejeme krásný den.

 

Ondřej Turek
hlavní vedoucí oddílu
+ ostatní vedoucí

Základní článek Hnutí Brontosaurus Titio
brontosauří dětský oddíl Titio

„Páchat dobro.“

Jsme fajn parta, děláme smysluplné věci pod vedením zkušených vedoucích-pedagogů. Potřebujeme k tomu vhodné prostory.

Praha 15