Kdo se může stát členem?

Kdokoliv od 1. třídy. Jsme otevřeni všem, co mají zájem o přírodu a svět kolem sebe, všem, co rádi zažívají dobrodružství a chtějí se zapojit do party podobných nadšenců.

Jak se stát členem?

Dejte nám vědět, že máte zájem skrze formulář. Obratem se s vámi spojíme a domluvíme se na dalších podrobnostech. Před přijetím dítěte se s vámi určitě setkáme a vyjasníme si, zda jsou naše očekávání v souladu a bude pro dítě Titio dobrou volbou. Členem se oficiálně dítě stává po vyplnění přihlášky a zaplacení členského příspěvku. Také je možné přijít se osobně podívat na jednu schůzku, kde zapojíme vás i vaše dítě a zjistíte, co očekávat. Určitě si také přečtěte, co jsme již v minulosti všechno napáchali.

Kolik stojí členství?

Snažíme se oddíl dělat přístupný všem, takže jsou 3 různé varianty výše členského příspěvku. Je jen na Vás a Vašich možnostech, kterou si vyberete. Informace o zaplacené částce nebudou s nikým sdíleny. Uvedené ceny jsou za školní roknezahrnují výpravy a tábor, ale i tyto akce se snažíme dělat cenově přístupné.

600 Kč

Cena, kterou jsme vypočítali na základě našich výdajů (členství v zastřešujícím spolku Hnutí Brontosaurus včetně pojištění, pronájem klubovny, částečně i materiál).

400 Kč

Cena, kterou rádi nabídneme všem, kteří mohou být ve složitější finanční situaci. Neradi bychom, aby právě tyto situace bránily dětem v jejich rozvoji.

800 Kč a více

Cena, kterou třeba máte možnost zaplatit a tím podpořit naši činnost a možnosti rozvoje oddílu. Plně hradí materiál na celoroční činnost na dítě. Rádi v tomto případě vystavíme potvrzení o daru.